#1 18-05-2010 18:41:33

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Stare drzewo

Jest to najstarsze drzewo w całym lesie. Korzenie "wyszły" z ziemi, mniejszy pies może się pod nimi schować. W niektórych miejscach porasta je mech. Jest nieco spróchniałe. Można dostrzec w tym drzewie dużo dziur. Nie sądzę, aby jakiś pies mógłby wdrapać się na nie.

Offline

 

#2 25-06-2010 15:50:11

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Stare drzewo

Poszłam nawet tutaj by odszukać Fantazję..
"Lasek...Ach Lasek!To mój dom..."-myślałam jak wilk
czekałam na coś..wiedziałam że to COŚ nigdy nie nastąpi
Otrząsnęłam sie
[b]-FANTAZJA!-krzyczałam-FANTAZJA![b]

   (..)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#3 25-06-2010 16:24:32

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Stare drzewo

- Błagam...
Padła na ziemię tuż przed nią. Nie rozumiała nic z tej ciągłej bieganiny. Skuliła się. Była cała obdrapana.
- Ty... Tyy...!
Zacisnęła powieki.

Offline

 

#4 25-06-2010 16:36:16

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Stare drzewo

-Co ja?ja?-spytałam
-FANTAZJA!..ty żyjesz?-myślałam że ludzie...cię....za...zabili!-polizałam starym zwyczajem wilków nosek fantazji..
Podeszłam do Fantazji i  jak szczeniaczek zaczęłam koło niej biegać i lekko popiskiwać..Nie zauważyłam że jest smutna

Ostatnio edytowany przez Evangelyne (25-06-2010 19:26:32)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#5 26-06-2010 08:57:59

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Stare drzewo

- Żyję, ale gdyby nie ty, nic by mi się nie stało!
Nie starczyło jej tchu na dalsze słowa. Skuliła się jeszcze bardziej. Zamknęła oczy.

Offline

 

#6 26-06-2010 09:52:00

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Stare drzewo

Licząc że ONA za nią nie pójdzie poszłam trochę dalej od NIEJ i powiedziałam
-Znajdziesz mnie...Chcę pobyć troszeczkę sama..
Po wypowiedzi poszłam samotnie na wprost.Dokładnie nie byłam pewna gdzie idę.Zatrzymałam się.Pomyślałam o Kakadu..."Co z nią się stało?Czy żyje..?". Poszłam dalej.Znowu pomyślałam o kakadu potem o Fantazji i o sobie.."Czy dobrze postąpiłam ratując Fantazję a Kakadu nie?"Doszłam do padniętego drzewa.
"Lubie ruch i..nie wiem o co chodziło Fantazji.."-pomyślałam po chwili
Przypomniałam sobie fajną piosenkę.Ulubioną piosenkę Tomka."funhouse" z zespołu Psie Ryki.Zawsze ja lubiłam ponieważ...Mniejsza z tym..Byłam zrozpaczona -wszyscy się ode mnie odwrócili."TO STRASZNE!''.Myśląc o tym zaczęłam krzyczeć w nadziei ze ktoś..Tomek lub fantazja moi najbliżsi..ktokolwiek mnie usłyszą
-TO STRASZNE!TO STRASZNE!AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!-zaczęłam wyć i płakać..
kopnęłam kamień położyłam się na słońcu i zasnęłam.Potem już nie miałam pojęcia czy ktoś mnie zabije czy nie..Miałam dość wszystkich..(..)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#7 26-06-2010 15:12:05

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Stare drzewo

Nie wytrzyma więcej z tą wariatką! Co ona sobie wyobraża?! Cała obolała wstała i poszła w swoją stronę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sigittariis.pun.pl www.mtenis.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.ko.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl