#1 18-05-2010 21:51:59

 Kakadu

Samica Alfa

Skąd: Tam gdzie nikt nie dotarł
Zarejestrowany: 09-05-2010
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Pole kukurydzy

Koło łąki znajduje się pole kukurydzy. Jest idealne do zabaw w chowanego, czy też innych zabaw psiaków. Trzeba jednak uważać na ludzi < tzw. człowieków xD >, są oni czasami okrutni, wyganiają psy, łapią i oddają do schroniska. Kukurydza nadaje sie tez jako przekąska, nie tyle do jedzenia, tylko do zabawy i ostrzenia zębów. Panuje tu raczej miła atmosfera


" Gdy życie schodzi na psy ... xD "

Offline

 

#2 19-05-2010 14:32:56

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

Między kolbami kukurydzy dostrzec można było brązową plamę. Przesuwała się niczym żmija przez całe pole. A to była suczka - Fantazja. Kłapnęła szczękami, bowiem wyczuła ludzki zapach. Człowiecy byli tu wczoraj. Przestraszyła się nieco, gwałtownie zahamowała. Uniosła nos ku górze. Przysiadła, obawiając się, iż przyjdą tu. Zacisnęła kły. Wiedziała, że nie wyczują jej zapachu. Mają słaby węch.

Offline

 

#3 22-05-2010 12:50:40

 Kakadu

Samica Alfa

Skąd: Tam gdzie nikt nie dotarł
Zarejestrowany: 09-05-2010
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

(...) Siedziała tak skulona przez pewien czas, rozmyślając o tych właśnie istotach. Jej myśli błądziły po między uczuciami, raz się bała, a raz odczuwała wściekłość. I tak, pośród ciszy, usłyszała różne odgłosy, były to między innymi: głośne rozmowy, szczekanie psa i turkot traktora.
To byli ludzie. Speszona Fantazja nie miała drogi ucieczki ... skuliła się wiec jeszcze mocniej, w nadziei że nikt jej nie zauważy. (...)

2 PKD


" Gdy życie schodzi na psy ... xD "

Offline

 

#4 22-05-2010 17:26:35

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

Zastygła w miejscu. Każda sekunda ciągnęła się jak minuta, a minuta - jak godzina... Nad jej nosem przeleciała pszczoła. Kichnęła. I było to kichnięcie godne mistrzyni! Ludzie ją usłyszeli. "To koniec. Co oni ze mną zrobią?..." rozmyślała.

Offline

 

#5 25-06-2010 15:43:14

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

Szłam sobie drużką wydeptaną przez psy.
-Jest tu kto?
W oddali rozległ się psi jęk.Pobiegłam w stronę tego odgłosu. Zauważyłam...Fantazję!Podbiegłam do niej i odepchnęłam ją lekko od traktora ,który na nią "leciał".Sama oczywiście nie wiedziałam co zrobić. Instynkt podpowiadał mi by uciekać jak najdalej z tąd i zostawić Fantazje..Samą!Nigdy nie zostawiłam by swojej najlepszej koleżanki...Po odepchnięciu powiedziałam
-PÓŹNIEJ MI PODZIĘKUJESZ!-musiałam krzyczeć bo traktor głośno pracował i nic nie było słychać
-Uciekaj!-powiedziałam spokojnie...-UCIEKAJ!-powtórzyłam bardziej wściekła na ludzi..
Sama tez zaczęłam uciekać.Najpierw w przód potem w lewo....Na swojej drodze zauważyła Kakadu.
-Uciekaj ludzie tutaj jadą!Ty tu cały czas byłaś!? Jezu!Czemu nie pomogłaś Fantazji?Hmmm...-zdenerwowałam się jeszcze bardziej
-Radź sobie sama!-krzyknęłam i zaczęłam uciekać...
Po dziesięciu minutach ciągłego  bezprzerwowego biegu zmęczyłam się i wystawiłam język..Jako owczarek miałam dość lecz jako przyjaciółka chciałam uratować Kakadu i Fantazje..Brakowało mi jednak odwagi.
   Spełniłam wole instynktu i uciekłam do małego drzewka który traktor na pewno by nie przejechał.
-SZYBKO TUTAJ...!-zawołałam z przyzwyczajenia że ktoś zawsze koło mnie skacze...Tomek i reszta...
Spuściłam łeb.Hałas był nie do wytrzymania więc tak się zdenerwowałam że zaczęłam z całych moich sił Wyć.Traktor stanął a ja nadal wyłam.
-Co ty tu robisz,piesku?-zapytał jeden z ludzi
-zostaw  Go Harry zabierajmy się do pracy-powiedział drugi
-Chodźcie jeszcze mnóstwo pracy nas czeka!-krzyknął trzeci tak przeraźliwie że się cofnęłam...
"Ja wam dam..!"-pomyślałam
Gdy jeden z ludzi chciał mnie pogłaskać obudził się we mnie instynkt wilka.. Warknęłam po czym cofnęłam się i wtedy odkryłam że nie jestem owczarkiem niemieckim tylko prawdziwym potomkiem wilka.Uciekłam w stronę miejsca gdzie po raz ostatni widziałam Fantazję..
-Fantazja!Fantazja!-wołałam..  Chciałam się pochwalić odkrytym prze ze mnie faktem..
Szukałam jej i szukałam ale nic nie dawało efektów...(...)
Poszłam gdzieś...niewiadomo gdzie [zt]

Ostatnio edytowany przez Evangelyne (25-06-2010 15:48:25)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#6 27-06-2010 09:40:26

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

Wszystko działo się za szybko. Przynajmniej dla niej. Zastanowiła się chwilę a potem pobiegła za Evą.
- Stój! Zaczekaj!
po chwili padła na ziemię. Nie była przyzwyczajona do biegu. Jakoś doczołgała się za Evą.

***

Wróciła tu. Ukryła się w jakiejś norze, wszystko jedno, byleby jak najdalej od tej wariatki.

Offline

 

#7 27-06-2010 16:01:27

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

Wracając z lasku postanowiła zobaczyć ostatni raz ta krainę...
-PRZEPROWADZAM SIĘ DO INNEGO MIASTA I CHCĘ FANTAZJO BYŚ TO WIEDZIAŁA!-wrzeszczałam
-PRZEPRASZAM ZA  TAMTO NIE WIEM CO MNIE NAPADŁO!-ciągnęłam
-CZUJE SIĘ OKROPNIE!-nie wiedziałam dokładnie gdzie jest fanta ale czułam się jak idiotka licząc że tutaj jest i mnie usłyszy
Przeszłam kilka kroków i znowu w kółko powtarzałam te same słowa "PRZEPROWADZAM SIĘ !PRZEPRASZAM!JEST MI Z TYM ŹLE!".W końcu,po godzinie męczenia się ze znalezieniem fantazji miałam dosyć.
-JAK CHCESZ IDĘ SOBIE!NIGDY SIĘ JUŻ NIE ZOBACZYMY!JEŚLI TU JESTEŚ ....-nie dokończyłam bo straciłam już przez to głos..
powoli odchodziłam licząc że za mną pójdzie i wybaczy mi..Nie byłam pewna czego ona ode mnie chciała..."Lecz cusz ona mogła ze mną mieszkać i ona też ma prawo się przeprowadzać...Jeśli nie?TO NIE!będzie znowu żyła jak jakaś..nie powiem kto"-myślałam sobie...


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#8 27-06-2010 16:22:34

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

"Nie. Ona zachowuje się jak idiotka. Siedziałam sobie na polu kukurydzy, a ona nagle rzuca się pod traktor i gryzie ludzi!  Prawie mnie przez nią zabili! Czy Eva wyznaje zasadę >>Najpierw działam - potem myślę<<?! W dodatku ma zwidy, widzi jakąś >>Kakadu<<!"
To kłębiło się w jej głowie. Była zła. Na nią. Nie wyjdzie, o nie!

Ostatnio edytowany przez Fantazja (27-06-2010 16:23:06)

Offline

 

#9 27-06-2010 16:52:48

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

Byłam daleko. Już odchodziłam...
-cześć...!Idę ..Jadę* do Francji i nie wrócę!
-Jakoś chcę posmakować życia wilków a nie być pieszczoszkiem tomka.....-powiedziałam z wyrzutem
Zauważyłam  królika.Zabiłam go i zjadłam po czym poszłam  w stronę jakiejś nory.nie spodziewałam się że w niej będzie fantazja..

Ostatnio edytowany przez Evangelyne (27-06-2010 16:55:35)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#10 27-06-2010 17:12:58

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

- Ej! Co ty sobie wyobrażasz?!
Teraz była już naprawdę zła.
- Wilki, wilki! A co ty o nich wiesz?! Ja pochodzę od wilków, moja matka była wilkiem! Wszyscy mnie z tego powodu wytykają! Ty miałaś dobre życie. Dach nad głową, jedzenie... A ja?... Popatrz na mnie! Wyglądam po prostu jak...Jak...

Offline

 

#11 27-06-2010 20:17:48

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

-jak kto?-zdziwiłam się bo nic takiego..nie za uwarzyła..
Okrążyłam ja i zapytałam
-Czemu nie powiedziałaś mi o tym  ....wiesz...?

Ostatnio edytowany przez Evangelyne (27-06-2010 20:46:12)


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#12 28-06-2010 16:16:40

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

- Co? Niby co, wiem?
Usiadla tylem do niej. Nie miala ochoty  na rozmowe.

Offline

 

#13 28-06-2010 19:12:21

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

-no to że jesteś...twoja matka była wilkiem.Mogłaś powiedzieć!-krzyknęła
-Z resztą..Obejdę się bez cb...-odwróciła się do niej plecami


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

#14 29-06-2010 08:48:43

Fantazja

Prawa ręka szefa

Zarejestrowany: 17-05-2010
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pole kukurydzy

- No i bardzo dobrze.
Fantazji w tej norze zaczęło się robić ciasno.

Offline

 

#15 29-06-2010 13:40:54

 Evangelyne

Zwykły pies

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 24-06-2010
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Pole kukurydzy

-Propunuje rozejm..-powiedziła


Jutro zakończenie roku szkolnego.Heh jak wspaniale wreszcie coś tutaj napisze a nie tylko wypracowania wypracowania i wypracowania!xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.branchclosed.pun.pl www.zbytkolorowaklasa.pun.pl www.kppolej.pun.pl www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.mysterius.pun.pl